Позбавтесь від пігментних плям!
Чи знаєте ви, яку шкіру інтуїтивно вважають гарною? Насамперед, таку, що має рівний однорідний колір та приємний відтінок! Нажаль, після активного літнього сонечка шкіра може засмучувати пігментними плямами та «веснянками».  
Дерматологічні Лабораторії Дюкрей розробили вам на допомогу лінію продуктів Меласкрін (від назви пігменту «меланін» та англійського «скрін» - екран). Щоб побороти дрібні пігментні плями (навіть приховані) та вирівняти колір обличчя, застосовуйте крем  Меласкрін-сяяння. Він діє на всі механізми пігментації, завдяки чому вже через 3 тижні застосування ви отримаєте на 80% більш рівний та однорідний колір шкіри. А якщо пігментні плями стійкі та не відступають, потрібно застосувати «важку артилерію» - інтенсивний депігментуючий засіб Меласкрін для локального нанесення. Він містить максимальну концентрацію діючих речовин та освітлює навіть стійкі та темні плями, це практично ваш особистий косметолог у вас вдома!
Крім того обов’язково пам’ятайте: якщо ваша шкіра схильна до пігментації, її потрібно дуже ретельно захищати від сонця, навіть восени та взимку. Сонцезахисні засоби Меласкрін мають найвищій фактор захисту SPF 50+, а легка текстура спеціально створена для щоденного застосування і стане чудовою базою під макіяж.
Засоби лінії Меласкрін також можна застосовувати разом з професійними косметологічними процедурами. А якщо ви  - молода мама та мрієте позбутись пігментних плям після вагітності, пам’ятайте: Меласкрін крем-сяяння та інтенсивний депігментуючий засіб можна застосовувати лише після пологів та припинення грудного вигодовування.