Нагляд за безпекою лікарських засобів при їх медичному застосуванні  - важливий напрямок діяльності компанії Марко Фарм.

Здійснення нагляду за безпекою лікарських засобів при їх медичному застосуванні в Україні регулюється наказом МОЗ України від 27.12.2006 № 898 "Про затвердження Порядку здійснення фармаконагляду за побічними реакціями лікарських засобів, дозволених для медичного застосування" зі змінами і доповненнями, внесеними наказом МОЗ України від 29.12.2011 № 1005. Здійснення фармаконагляду покладено МОЗ України на Державне підприємство "Державний експертний центр МОЗ України".

Компанія Марко Фарм  - ексклюзивний дистриб’ютор французьких фармацевтичних препаратів  Norgine Pharma: 

Гівалекс спрей, Гівалекс розчин, Норгалакс, Нормакол Клізма - піклується про здоров’я споживачів. Для контролю за безпекою та ефективністю лікарських препаратів у компанії Марко Фарм створена система фармаконагляду. Вона сприяє підвищенню відповідальності за якість та безпеку лікарських засобів, а також дозволяє своєчасно приймати адекватні заходи, які направлені на підвищення безпеки препаратів.

У разі виникнення несприятливих побічних реакцій або відсутності ефективності в результаті прийому лікарських препаратів, дистриб’ютором яких є компанія Марко Фарм, просимо Вас повідомити про них будь-яким зручним для Вас шляхом:

1. Заповнити електронну форму «Повідомлення про побічну реакцію» онлайн за посиланням (почати заповнення
2. За телефоном: (044) 490-23-77 (у робочий час) або (067) 547-31-99 
3. Надіслати заповнену форму «Повідомлення про побічну реакцію» на електронну адресу fn@mp.com.ua. Скачати форму повідомлення у форматі MS Word  можна тут: (форма повідомлення)  
4. Надіслати листа на адресу: м.Київ, 04112, вул. Сікорського, 8, оф. 28, Марко Фарм. 

Якщо Ви лікар і у Вашого пацієнта виникла несприятлива побічна реакція або відсутня ефективність в результаті прийому лікарських препаратів, дистриб’ютором яких є компанія Марко Фарм, просимо Вас повідомити про них надіславши заповнену «Карту-повідомлення про побічну реакцію” Форма № 137/о на електронну адресу fn@mp.com.ua або поштою на адресу: м.Київ, 04112, вул. Сікорського, 8, оф. 28, Марко Фарм. Скачати «Карту-повідомлення про побічну реакцію” у форматі MS Word  можна тут: (форма карти-повідомлення)