Компанія «Марко Фарм Лтд» займається ексклюзивною дистрибуцією медичних, дермо-косметичних та косметичних марок на ринку України вже більше 16 років.

Портфель компанії складають дермо-косметичні засоби, що виготовляються «Лабораторіями П'єр Фабр Дермо-Косметик» під марками Avène, A-Derma, Elancyl, Ducray, Klorane; гігієнічні засоби для порожнини рота «П'єр Фабр Медикамент (Oral Care)», лікарські препарати Norgine Pharma, засоби з догляду за ногами Asepta.

Просування цих всесвітньо відомих брендів дало можливість нашій компанії охопити різні категорії клієнтів, сформувавши для кожної з них свою пропозицію і, тим самим, сприяти розвитку вітчизняного ринку, насичуючи його товарами виняткової якості.

Головний критерій діяльності нашої компанії - встановлення тривалої співпраці безпосередньо з виробниками високоякісної продукції, призначеної як для кінцевих споживачів, так і для професіоналів.

Ми завжди відкриті для нових ідей, вітаємо інновації та нестандартний підхід в маркетингу, словом, все, що дозволяє підвищити ефективність і успіх діяльності компанії і, звичайно ж, зміцнити її позиції на українському ринку.


Лабораторія «Pierre Fabre»

 

Лабораторія «Пьер Фабр»


Лабораторія «П'єр Фабр» була заснована в 1961 році фармацевтом П'єром Фабром. Основні напрями діяльності: медикаменти, дермо-косметика, продукти для здоров'я та гігієни, гомеопатія.

Кар’єра П'єр Фабра розпочалась з створення нового медичного засобу для лікування венозної недостатності, що здобув належне визнання завдяки своїй ефективності та повній відсутності побічної дії. Швидкий успіх компанії пояснюється тим, що вона вкладає великі кошти в науково-дослідну діяльність, розробляє інноваційні терапевтичні рішення у галузі медикаментів та дермокосметикі для створення продуктів останнього покоління, шукає шляхи введення нових лікарських засобів, що відповідають найвищим медичним стандартам. Дослідницька діяльність розподілена в трьох науково-дослідних центрах: Центр досліджень «П'єр Фабр» у Кастрі, Центр імунології і біотехнології в Сен-Жуліано-Ен-Женевуа (в Женеві) і Центр нововведень «П'єр Фабр» поблизу Тулузи. Основні напрямки дослідницької діяльності об'єднання «П'єр Фабр» - онкологія, центральна нервова система, серцево-судинна система, імунологія, дерматологія.


Левова частка бюджету вкладається в пошуки інноваційних рішень для боротьби з раком, а найбільша увага приділена дослідженням моноклональних антитіл, що виступають як протиракові. У Кансерополі на Південному-Заході Франції, заснованому в 2003 році, разом з 6 іншими регіональними та міжрегіональними центрами з вивчення раку, команда вчених видатного комплексу проводить дослідження присвячені лікуванню раку. Особливістю Кансерополю є те, що він об'єднує на своїй території різні дослідні та терапевтичні центри, як приватні так і громадські, з однією метою: упевнитись в тому, що інновації в терапії будуть доступними для пацієнтів якомога швидше.


Лабораторії «Пьер Фабр» суворо слідкують, щоб активна наукова та промислова діяльність була максимально безпечна для навколишнього середовища. На виробничих ділянках обмежено використання природних ресурсів і знижено споживання води та енергії. Орієнтуючись на збереження природи, «Пьер Фабр» розробляє методи селекції відходів та транспортування небезпечних речовин Як доказ мінімального впливу виробництва на природу – в секторі виробництва дермокосметики 85% відходів піддаються реутилізації. 


«Фітофільер»


Перш ніж зійти з конвеєру кожен препарат та вся дерматологічна продукція Лабораторій «Пьер Фабр» проходить п’ять основних етапів «Фітофільер». Концепція «Фітофільер» - це ланцюжок контролю та експертних оцінок, що гарантує якість та безпеку рослинних інгредієнтів, що входять до складу продукту. Основні етапи «Фітофільер» складаються з дослідження основної активної речовини, відбору та експериментального культивування обраної рослини, сільсько-господарського виробництва, отримання рослинного екстракту та виробництва кінцевих продуктів. Завдяки унікальному принципу «Фітофільер», ще на етапі вирощування рослини, Лабораторії «Пьер Фабр» жорстко контролюють якість своєї продукції, що опиниться у кінцевого споживача. 


Лабораторія «Pierre Fabre Medicament» є першою за величиною французькою фармацевтичною лабораторією, напрямки дослідження якої включають онкологію, урологію, кардіологію, психіатрію, флебологію, пульмонологію, інфектологію, гінекологію і ревматологію.

 
«Пьер Фабр Медикамент»

На базі «Pierre Fabre Medicament» була відкрита лабораторія з дослідження онкологічних захворювань. На сьогоднішній день «Pierre Fabre Oncologie» є європейським лідером у галузі лікування онкологічних захворювань. Світовий успіх лабораторії Pierre Fabre Oncologie забезпечив препарат (Навельбін-Navlbine ®) - результат співпраці Національного Французького Дослідницького центру та Дослідницького Інституту Pierre Fabre Oncology.

 
«Пьер Фабр Санте»

Лабораторія «Pierre Fabre Dermo-Cosmetics» є фармацевтичною лабораторією з дермо-косметичних засобів No 1 в Європі. Щорічно компанія вкладає 10% від товарообігу в дослідження та розвиток.

 
«Пьер Фабр Дермо - Косметик»

Компанія «Марко Фарм» є ексклюзивним дистриб'ютором брендів Avène, A-Derma, Ducray, Klorane на українському ринку.   


5.jpg
 
         «Лабораторії Авен»         «Лабораторії А-Дерма»       «Лабораторії Дюкрей»      «Лабораторії Клоран»

Дерматологічні Лабораторії Дюкрей


У 1969 році до «П'єр Фабр» перейшли лабораторії, засновані доктором Дюкре в місті Віши. Дерматологічні Лабораторії Дюкрей спеціалізуються на розробці та виготовлені дермокосметичних засобів для догляду за шкірою обличчя та тіла, а також волосся та шкіри голови. Шампуні Дюкрей активно рекомендують дерматологи багатьох країн, адже вони вже довели свою ефективність та комфортність у застосуванні. 


Дерматологічні Лабораторії А-Дерма


Лінія А-Дерма призначена для догляду за вразливою, реактивною, атопічною шкірою. В якості основного інгредієнта у всіх засобах А-Дерма використовується екстракт паростків вівса Реальба.


В ході досліджень Лабораторій «П'єр Фабр» фітохіміки відкрили імуномоделюючі та заспокійливі властивості екстракту паростків вівса Реальба. Новий екстракт отримують з молодих пагонів або паростків вівса Реальба, що розвиваються до того, як починає формуватися зерно. Екстракт ростків вівса Реальба не містять виявляючих протеїнів, які є потенційними алергенами, тому максимально підходить для лікування атопічної шкіри, що схильна до гіперчутливості. А-Дерма – перша і єдина лінія дермокосметичних засобів на основі рослинного активного інгредієнта, що впливає на всі параметри атопічного дерматиту та сухої шкіри. Екстракт паростків вівса Реальба не має аналогів, його оригінальність захищена двома патентами. 


Дерматологічні Лабораторії Авен


Створена у 1990 році, марка Авен бере свій початок з природнього термального джерела Авен, чудодійна вода якого здавна зцілювала захворювання шкіри протягом багатьох століть. Виникаючи у формі дощу, Термальна Вода Авен тече крізь товщу Гори Севен, вбираючи цінні мінерали та мікроелементи впродовж 50 років, перед тим як досягає гирла стародавнього джерела Сен Оділь. Її унікальний склад робить Термальну Воду Авен ідеальною для піклування про чутливу шкіру. Вчені Лабораторій Авен, а також незалежні експерти, провели більше 300 клінічних, біологічних та фармакологічних досліджень для підтвердження заспокійливих та відновлювальних властивостей Термальної Води Авен.


Термальна Вода Авен здатна заспокоювати шкіру, посилювати її захисні функції, а також покращувати процеси обміну в клітинах шкіри, сприяючи відновленню її природного балансу. 


Завдяки Термальній Воді Авен:


Шкіра стає менш реактивною - знижується чутливість клітин, що беруть участь в реактивній фазі алергічної відповіді.

Шкіра відновлює свій баланс - покращується клітинний обмін шляхом зміцнення оболонок клітин.

Шкіра захищає себе краще - посилюється ефективність клітин, що відіграють важливу роль в системі імунного захисту шкіри.


На основі Термальної Води Авен, яка розливається безпосередньо біля термального джерела, Дерматологічні Лабораторії Авен створили повний досконалий комплекс продуктів для догляду за шкірою усіх ступенів чутливості, від помірно чутливої до атопічної (алергічної).


Авен – бренд номер один по догляду за шкірою у Франції.


Вся дермокосметика проходить тестування відповідно до стандартів виробництва лікарських препаратів і відповідає вимогами науково-обгрунтованої клінічної практики.


У чудодійних властивостях французького термального курорту Авен, вода з якого є основою продукції Авен, мали можливість переконатися маленькі українці, що страждають на важку форму атопічного дерматиту. За сприянням компаній «Марко Фарм ЛТД» та «Пьер Фабр» діти відвідали курорт Авен і вже за три тижні відступили болісні відчуття та зовнішні прояви невиліковної хвороби. 


Лабораторія «Pierre Fabre Oral Care» пропонує на ринку повну гаму спеціальних засобів для догляду за порожниною рота. За останні роки в Україні стрімко зросла кількість людей, що мають захворювання ясен. Саме тому Лабораторії П'єр Фабр Орал Кеа пропонують не тільки профілактичні, а й унікальні лікувальні засоби на основі сучасного антисептику хлоргексидину та рослинних екстрактів. Стрімко розвивається такий напрям стоматології як імплантологія. В асортименті засобів П'єр Фабр Орал Кеа ви знайдете все необхідне як для післяопераційного догляду, так і для подальшої гігієни ортопедичних конструкцій на імплантах. Засоби догляду за порожниною рота від Лабораторій П'єр Фабр Орал Кеа – це рішення для буд-якої медичної або косметичної проблеми для людей будь-якого віку.


Лабораторії П'єр Фабр Орал Кеа розробляють і виробляють відому у всьому світі продукцію по догляду за ротовою порожниною, що відрізняється високою якістю і ефективністю. Компанія «Марко Фарм ЛТД» представляє на українському ринку такі продукти, як зубні пасти та щітки для дорослих та дітей (Elgydium), зубоочисні нитки, ополіскувачі для порожнини рота (Eludril), гелі для гігієни ротової порожнини і проти запалення ясен і слизової оболонки ротової порожнини (Pansoral, Elugel, Parodium). 


 
 

«Пьер Фабр Орал Кеа»


Лабораторія «Norgine Pharma»

«Норжін Фарма» - незалежна, успішна французька фармацевтична компанія, заснована більше 100 років тому. На українському ринку компанія «Марко Фарм» ексклюзивно поширює препарати «Гівалекс», «Нормакол» і «Норгалакс».

 

«Норжін Фарма»


Лабораторії «Asepta»

Одна з основних фармацевтичних компаній Монако, заснована Полом Лакруа і Генрі Масом в 1946 році, лабораторія «Асепта» протягом більш ніж 60 років займається виробництвом високоякісної косметики по догляду за шкірою рук і стоп. У 1947 році, Лабораторією «Асепта» була створена унікальна формула крему для ніг, що призначався для круп'є, які працюють в казино Монте-Карло, які скаржилися на біль в ногах і стопах. З тих пір, лінія «Акілеін» стала провідним світовим брендом серед засобів по догляду за ногами, що прославився завдяки якості та ефективності своїх продуктів.


 

«Лаборатрії Асепта Монако»


Компанія «Марко Фарм» ексклюзивно поставляє в Україну продукцію ліній «Акілеїн» (догляд за шкірою стоп), «Акілеїн спорт» (повний спектр продуктів, з урахуванням потреб спортсмена).

Окремим етапом розвитку компанії «Марко Фарм ЛТД» стало відкриття мережі «Французькі аптеки» у місті Києві, де можна не тільки придбати найякіснішу косметику провідних виробників, але й попередньо зробити безкоштовну діагностику шкіри, щоб підібрати косметику саме для Вашого типу шкіри.


Для компанії «Марко Фарм ЛТД» індустрія краси – це не тільки комерційний інтерес. Активна зацікавленість до заходів, що допомагають проявитись талановитим людям у галузі краси вилилась у співпрацю компанії «Марко Фарм ЛТД» з Київським національним університетом технологій та дизайну у якості співорганізатора міжнародного конкурсу студентів «Печерські каштани» та спонсорську підтримку творчості молодих дизайнерів Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів «Fashion Look - festival 2008-2009».

Також за спонсорською підтримкою компанії «Марко Фарм ЛТД» з метою популяризації української традиційної культури вже не перший рік видаються книги та проходять виставки народних художників прикладного мистецтва і сучасної творчості галереї «Світлиця».

Втілення стількох успішних проектів стало можливим завдяки ініціативності та наполегливості професіоналів, що працюють в компанії «Марко Фарм ЛТД», партнерству безпосередньо з виробниками гідних довіри марок та безкінечному прагненню до вдосконалення.Наші досягнення

Завдяки своїй активній діяльності, в 2004 році на Міжнародному конкурсі «Золоті торгові марки» наша компанія була нагороджена призом «Бізнес-Олімп» за просування цього бренду в Україну. А в 2008 році на VI семінарі компаній П'єр Фабр на Мальті «Марко Фарм Лтд» отримала медаль «PFDC Marketing Awards 2008» за інноваційний підхід до медіа-планування.

У 2006 році «Марко Фарм Лтд» зайняла 14-е місце в рейтингу «100 кращих компаній України» (галузь косметології, парфумерії та побутової хімії) і 15-е місце в рейтингу найбільших компаній. Згідно з рейтингом найдорожчих компаній Україна за 2007 рік, «Марко Фарм Лтд» була оцінена в $ 15 893 млн., отримавши 5-е місце в галузі «Парфумерія та побутова хімія».


Наші проекти

У своїй діяльності ми завжди приділяли і приділяємо особливу увагу системному підходу до просування і супроводу брендів на ринок. Так, для того щоб краще ознайомити вітчизняного споживача з унікальною лікувальною косметикою «Лабораторії П'єр Фабр Дермо-косметик», в даний час розширюється мережа діагностичних центрів «Ваш центр здоров'я шкірі». Переваги цього проекту в тому, що кваліфіковані фахівці допомагають підібрати засоби по догляду за шкірою обличчя та голови споживачеві після проведення повної діагностики стану шкіри і волосся. Причому консультація проводиться безкоштовно!

Також наші співробітники безпосередньо знайомлять з продуктами «Марко Фарм Лтд» всіх зацікавлених фахівців, тобто косметологів, дерматологів, педіатрів, стоматологів, фармацевтів. Компанія бере участь у різного роду семінарах і виставках. З одного боку, ми доносимо до більш широкого кола фахівців інформацію про унікальність продукції (наукові дослідження, результати застосування у світовій лікарській практиці). З іншого - така маркетингова практика дозволяє виробити інноваційний підхід до медіа-планування.