«Цілющі властивості Термальної Води Авен»

Народжена дощем у високогір’ї,  впродовж 50 років мандрує вода в товщі гірських порід. Вона наповнюється силою і цілющими властивостями, щоб стати Термальною Водою Авен. Це справжнє диво – вода лікує рани, піклується про чутливу шкіру, пом’якшує та знімає почервоніння, захищає від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Термальна Вода Авен має незмінний склад, температуру та є бактеріологічно чистою. Вона має найнижчий рівень мінералізації, а значить підходить навіть для надчутливої та алергічної шкіри. Впродовж 300 років Термальна Вода Авен зцілює людей з хворобами шкіри. Вона призначена для щоденного догляду за чутливою шкірою, а також доповнює лікування пошкоджень та захворювань шкіри. Доторкніться і ви до дива природи, відчуйте життєдайну силу Термальної Води Авен.

«Шкіра відчуває спрагу?»

Ваша шкіра втратила сяйво? З’явилось лущення та виразна сіточка зморшок? Ви відчуваєте стягнутість та дискомфорт? Це симптоми зневоднення шкіри, а отже вона потребує вологи. Дерматологічні лабораторії Авен розробили лінію зволожуючих засобів Гідранс Оптималь з унікальною  дією. Вони відтворюють систему слізної плівки, взявши за основу механізм зволоження людського ока. Термальна вода Авен зволожує шкіру. Ліпомуцин® рівномірно розподіляє вологу та фіксує її на поверхні шкіри. Мейбосерин® утворює захисний шар, що запобігає випаровуванню. Оскільки зневодненою може бути як суха, так і жирна шкіра, засоби лінії Гідранс Оптималь існують в двох текстурах: легкій та насиченій. Для догляду за шкірою в період підвищеної сонячної активності оберіть Гідранс Оптималь з УФ SPF 20. Подаруйте своїй шкірі зволоження та здорове сяйво!

«Позбавтесь від пігментних плям!»

Чи знаєте ви, яку шкіру інтуїтивно вважають гарною? Насамперед, таку, що має рівний однорідний колір та приємний відтінок! Нажаль, після активного літнього сонечка шкіра може засмучувати пігментними плямами та «веснянками».  
Дерматологічні Лабораторії Дюкрей розробили вам на допомогу лінію продуктів Меласкрін (від назви пігменту «меланін» та англійського «скрін» - екран). Щоб побороти дрібні пігментні плями (навіть приховані) та вирівняти колір обличчя, застосовуйте крем  Меласкрін-сяяння. Він діє на всі механізми пігментації, завдяки чому вже через 3 тижні застосування ви отримаєте на 80% більш рівний та однорідний колір шкіри. А якщо пігментні плями стійкі та не відступають, потрібно застосувати «важку артилерію» - інтенсивний депігментуючий засіб Меласкрін для локального нанесення. Він містить максимальну концентрацію діючих речовин та освітлює навіть стійкі та темні плями, це практично ваш особистий косметолог у вас вдома!